Julfest

Datum/tid
tisdag 12 december 2017
18:00 - 22:30

Plats
Bistro
Köpmannagatan 3, Rimbo


Årets julfest inleds med ett besök i Nya kapellet i Rimbo tisdagen den 12 december kl 18.30. Vi får tillfälle att beskåda de nya fina lokalerna och lyssna till julens budskap i tal och sång, så att vi riktigt kommer i julstämning.

Därefter går vi till utmärkta restaurang Bistro, där vi äter julbord och utbyter julklappar. Ta med en inslagen julklapp värd cirka 100 kronor om du vill vara med i lotteriet!

Allt naturligtvis i trevlig samvaro med många nätverkande Freijor.
Välkommen!

Buss avgår från Norrtälje busstation (utanför Synskärpan) kl 18. Ange om du vill åka buss när du anmäler dig!

Pris: 325 kronor

Sista anmälningsdag: tisdagen den 5 december

Anmälningar: 25 st


Avprickade Väntande
  • Åsa hall
    rallarbacken@hotmail.com
    Åker gärna med bussen! Tack
  • Carina Fredlund
    carina@traduzionisvedesi.com
  • Annika Averland
    annika.averland@revek.se
    Åker gärna buss
  • Lena Norrman
    jile@algonet.se
    Åker gärna buss från Norrtälje.
  • Carina Mattsson
    norrmalma@telia.com
    Önskar åka buss
  • Monica Levin
    monica.levin@valjdinframtid.se
    Önskar åka buss
  • Lena Lindström
    lena@jersogard.se
    Åker gärna med buss
  • Marie Györi
    marie@quadrata.se
    Åker gärna buss
  • Yvonne Gozzi
    yvonne@nektarinen.se
  • Anna E Burman
    anna@synskarpan.se
  • Anki Belsander
    anki@belsander.se
    Kul ska det bli!
  • Karin Carlander
    karin@guldsmederna.se
    Åker gärna med bussen.
  • elisabeth sandström
    info@advokates.se
    buss tack !
  • Åsa Koppe
    asa.koppe68@gmail.com
    Åker egen bil.
  • Margaretha Westerberg
    Margarethawesterberg@hotmail.com
    Åker bil
  • Anna Eriksson Burman
    anna@synskarpan.se
  • Margaretha Lindbäck
    margaretha@jamstallt.com
    Åker gärna buss och äter ej gluten
  • Malin Widerberg
    Malin.widerberg.31@ptj.se
    Åker gärna buss
  • Eva Wilén-Olsson
    wilenolsson@hotmail.com
    Åker gärna buss!
  • Merike Ronéus
    merike@roneusmail.se
    Åker egen bil.
  • Lisa Brown
    lisa@lisabrown.se
    Önskar vegetarisk kost, tack.
  • Elisabeth Johansson
    Elisabeth@havspiren.se
    Åker gärna buss
  • Eva Lindén
    eva.i.m@telia.com
    Önskar åka buss
  • Ann-Christin Danielsson
    adv.acdanielsson@gmail.com
  • Carina Pålgård
    carina@palgard.se
    Önskar gluten och laktosfritt
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top