Grötfrukost torsdag 5/12 2019

Datum/tid
torsdag 5 december 2019
07:30 - 09:00

Plats
På Stan
Tillfällegatan 8, Norrtälje


Som tradition inleder vi julmånaden med grötfrukost hos På Stan som drivs av Freijan Sandra Grann Wahlgren.

Anmälan görs här på hemsidan och är bindande.
85 kr betalas till Freijas Bg 558-7282 eller Swish 123-389 38 80 innan den 5/12 ! Ange ev allergier vid anmälan.

Kom och få julkänslan och mingla med andra trevliga Freijor kring julgröt!

Anmälningar: 23 st


Avprickade Väntande
  • Birgitta Björling
    birgitta@bfbok.se
  • Maria Sundberg
    maria@drmariasundberg.com
  • agneta edberg
    edberg.agneta@gmail.com
    Birgitta: kan du ta kostnaden från bolagets kassa tack!
  • Marie Györi
    Marie@quadrata.se
  • Eva Thorell
    evathorell10@gmail.com
  • Margaretha Lindbäck
    margaretha@happyretreat.se
    GLUTENFRITT
  • Suss Granström
    info@granstromkommunikation.se
  • Helen Sandberg
    helen@sandbergredo.se
    Jag kommer 8.15 cirka!
  • Astrid Landgren Patterson
    astrid@kajak-uteliv.com
  • Elin Linnea Pettersson
    Info@linneaslada.se
  • Nettan Göthlin
    plaggetnorrtalje@gmail.com
  • elisabeth sandström
    info@advokates.se
  • Sofia Dejke
    sofia@studiokarma.se
  • Agneta Hammarberg
    livsauran@hotmail.com
    glutenfritt
  • Lotta Grahn
    lotta.grahn@mimer.org
  • Gästanvändare
    anonymous@freija.se
    ? ? ?
  • Anneli Kullman Eklund
    Kontor.norrtalje@sportringen.se
  • Anna Eriksson Burman
    anna@synskarpan.se
  • Cilla Wahlgren
    cilla.wahlgren@hotmail.com
  • Anki Belsander
    anki@belsander.se
  • Kerstin Samsioe
    info@samsioeinredning.se
  • Jenny Vesterlund
    Jennysdagspa.jv@gmail.com
    Vi kommer 2 st.
  • Signhild Örnberg
    avi.signhild@gmail.com
    pesco - lakto - ovo-vegetarian
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top