Freija årsmöte 2020

Datum/tid
måndag 9 mars 2020
18:30 - 21:30

Plats
Åtellet
Sjötullsgatan 10, Norrtälje


Härmed kallas alla Freijor till årsmöte på Åtellet i Norrtälje
måndag den 9 mars kl 18.30.

Mötet är gratis för alla medlemmar och Freija bjuder på lite att äta. Anmäl dig senast 24 februari så att vi vet hur mycket mat som ska förberedas och hur mycket plats vi behöver. Ange ev. allergier vid anmälan som vanligt. Välkomna att mingla och ha trevligt tillsammans med andra Freijor.

Årsmöteshandlingar

 

Anmälningar: 45 st


Avprickade Väntande
  • Birgitta Björling
    birgitta@bfbok.se
  • Helen Sandberg
    helen@sandbergredo.se
  • Annika Ismarker
    annika@ismarker.se
  • Ann-Christin Danielsson
    adv.acdanielsson@gmail.com
  • Karolina Kaplan
    karolina@duvinner.nu
    Jag är vegetarian, äter mjölkprodukter
  • Åsa Hall
    rallarbacken@hotmail.com
    Äter LCHF o inget kött.....
  • Inga-Lill Andersson
    info@dinkonsultiroslagen.se
  • Birgitta Wanatowski
    birgitta.wanatowski@gmail.com
  • Margaretha Lindbäck
    margaretha@happyretreat.se
    Äter ej gluten
  • Sofia Dejke
    sofia@studiokarma.se
  • Cilla Wahlgren
    cilla.wahlgren@hotmail.com
    allergisk mot fisk och skaldjur
  • Annika Averland
    annika.averland@revek.se
    Ej vitlök
  • Eva Lindén
    eva.i.m@telia.com
  • Tina Adolfsson
    info@6808.se
  • Anne-Marie Eriksén
    anne-marie.eriksen@hotmail.com
  • Wilhelmina Eriksson
    wilhelmina@mittro.se
  • Margareta Vesterberg
    margarethawesterberg@hotmail.com
  • Sandra Grann Wahlgren
    Info@grannkoket.se
  • Anna Eriksson Burman
    anna@synskarpan.se
  • Katarina Holmberg
    Katarina@norrteljemusteri.se
  • Carina Fredlund
    carina@traduzionisvedesi.com
  • Karin Carlander
    karin@flummer.se
  • Eva Wilén-Olsson
    wilenolsson@hotmail.com
    Allergier: Nötter, skaldjur, paprika, tomat
  • Anna Malvina Svennung
    annamalvina.svennung@prosalus.se
    Önskar mjölkproteinfri kost (alltså helt mjölkfritt 😊)
  • Osa Albinson
    osa.albinson@gmail.com
  • Lotta Grahn
    lotta.grahn@mimer.org
  • Linda Andersson
    linda7484@hotmail.com
  • Therese Anjou
    Therese@anjouskapellmakeri.se
  • Elin Bäck
    elin@esbdesign.se
  • Agneta Hammarberg
    livsauran@hotmail.com
  • josefin ekberg
    josefin@magasinskargard.se
  • Marie A Györi
    marie@quadrata.se
  • Lena Lindström
    lena@jersogard.se
  • Lotta Lennaárd
    lotta@maramonti.se
  • Susanna Fagerström
    sanna@atellet.se
    Ingen allergi
  • Ulla Alvarsdotter
    info@beeyond.se
    Gärna glutenfri mat utan kött. Fisk går bra.
  • Karin Beronius
    Karin@tartstugan.se
  • Lotta Rinse
    lotta.rinse@gmail.com
  • Anneli Asplund
    info@anneko.se
  • Maria Ek
    maria@prestationsbyran.se
  • Inger Gustafsson
    bildbygget@gmail.com
  • Kim Alge Pennström
    info@kimkultur.se
  • Anki Belsander
    anki@belsander.se
  • Pia Anjou
    piaanjou@gmail.com
  • Birgitta Porath
    poraths@guld.net
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top