Medlemsmöte hos Tårtstugan

Datum/tid
onsdag 24 januari 2018
18:30

Plats
Tårtstugan
Tomta-Ekevägen 122, NORRTÄLJE


Välkommen till Tårtstugan i Tomta, Roslagsbro!

Karin Beronius kommer att visa oss runt i nya Tårtstugan och berättar om sin verksamhet. Vi provar på cupcake-dekoration och tillverkar våra egna små sockerblommor. Efter pysslet bjuds det på matiga mackor samt läckra godsaker från Tårtstugan. Man kan även kika runt i den nya lilla butiken och handla med 10% rabatt under kvällen!

Kostnad: 110 kr
Tid: 24 januari kl 18.30
Plats: Tomta-Ekevägen 112
Max antal deltagare 25 st
Sista anmälningsdagen 22 januari

Anmälningar: 17 st


Avprickade Väntande
  • Marie Györi
    marie@quadrata.se
  • Isabella Westring
    isabella.westring@dogger.se
  • Margaretha Westerberg
    margarethawesterberg@hotmail.com
  • Ingela Wilhelmsson
    ingela@creocrux.com
  • Sandra Grann Wahlgren
    Info@grannkoket.se
  • Carina Mattsson
    norrmalma@telia.com
  • Louise Angleryd
    louise.angleryd@lareko.se
    Kan tänka mig att samåka.
  • Kerstin Samsioe
    info@samsioeinredning.se
  • Anna Eriksson Burman
    anna@synskarpan.se
    Tar med dotter
  • Carina Fredlund
    carina@traduzionisvedesi.com
  • Eva Lindén
    eva.i.m@telia.com
  • Signhild Örnberg
    avi.signhild@gmail.com
  • Jorun Skagerberg
    jorun.skagerberg@gmail.com
  • Netta Göthlin
    nettangothlin70@gmail.com
  • Elisabeth Ericson
    info@adamsberg.com
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top