Insikt och utseende

Datum/tid
torsdag 22 februari 2018
18:30 - 21:00

Plats
Restaurang Köket
Estunavägen 14, Norrtälje


Mini föreläsningar
Vårmodet – Torra ögon – GDPR

Vi blandar ämnen och får veta om hur vi ska hantera våra torra ögon av Anna Eriksson Burma från (Synskärpan). Om vad kommer vårens mode bjuda på med hjälp av Nettan Göthlin (Plagget) och Madeleine Rietschel från Kommunen kommer och informerar om det nya datalagen GDPR (General Data Protection Regulation).

Vi lottar någon från de anmälda som blir omstylad inför våren får prova på vårens trender från Plagget. Sandra från Grannköket bjuder på mackor och kaffe innan föredragen. Vi börjar tidigt kl. 18 med macka och kaffe och börjar föredragen efter kl. 18.30.

Kostnad: 100 kr

Anmälningar: 22 st


Avprickade Väntande
  • Marie A Györi
    marie@quadrata.se
  • Lena Norrman
    jile@algonet.se
  • Signhild Örnberg
    avi.signhild@gmail.com
  • Kim Alge Pennström
    info@vandrarhemnorrtalje.se
  • Carina Fredlund
    carina@traduzionisvedesi.com
  • Linda Begner
    linda@medvetenutveckling.se
  • Susanne Wahlgren
    susanne@jwekonomi.se
    Andra deltagaren är Karin Jansson, J&W Ekonomi AB
  • Anna E Burman
    anna@synskarpan.se
  • Åsa Hall
    rallarbacken@hotmail.com
    Äter lchf utan kött....
  • Anne-Marie Eriks'en
    anne-marie.eriksen@hotmail.com
  • Katarina Holmberg
    katarina@norrteljemusteri.se
  • Lotta Grahn
    Lotta.grahn@mimer.org
  • Kristin Bomanson
    Kristin@hjartkraft.se
    Glutenfritt och veg om det går. Annars kan jag ta med eget.
  • Åsa Koppe
    asa.koppe68@gmail.com
  • Margaretha Westerberg
    Margarethawesterberg@hotmail.com
  • Annika Averland
    annika.averland@revek.se
  • Malin Widerberg
    malin.widerberg.31@ptj.se
  • Elisabet Sjöö Pers
    elisabet.sjoo-pers@sallma.se
  • Lena Lindström
    lena@jersogard.se
  • Elisabeth
  • Osa Albinson
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top