Grötfrukost

Datum/tid
onsdag 5 december 2018
07:30 - 09:00

Plats
Café Hörnan
Hantverkaregatan 5, Norrtälje


Kom till vår traditionella grötfrukost inför julen på Café Hörnan den 5 december.
Pris: 130 kr

”Tomtegröt” med kanel, socker, Mjölk från Billingegård
Julskinka, Ost, Smör, Paprikaringar, Gurka, Senap

Blandat bröd
Kaffe eller Thé

Anmäl er gärna tidigt så vi ska kunna  boka caféet.

 

Anmälningar: 21 st


Avprickade Väntande
  • Marie Györi
    marie@quadrata.se
  • Agneta Edberg
    edberg.agneta@gmail.com
    Kommer gärna!
  • Nettan Göthlin
    nettangothlin70@gmail.com
  • Agneta Hammarberg
    livsauran@hotmail.com
  • Anki Belsander
    anki@belsander.se
  • Suss Granström
    info@granstromkommunikation.se
    Laktosintolerant
  • elisabeth sandström
    info@advokates.se
  • Lena Norrman
    jilekonsult@gmail.com
  • Eva Wilen-Olsson
    wilenolsson@hotmail.com
  • Karin Carlander
    karin@guldsmederna.se
  • Gästanvändare
    anonymous@freija.se
    Glutenfritt önskas?
  • Maria Sundberg
    dr.maria.sundberg@gmail.com
  • Anna Eriksson Burman
    anna@synskarpan.se
  • Lotta Unosson
    Info@Fritidsbyn.se
  • Helen Sandberg
    helen@sandbergredo.se
  • Anna-Karin Sörman
    ak@advaks.se
  • Sandra Grann Wahlgren
    info@grannkoket.se
  • Anne-Marie Eriks'en
    anne-marie.eriksen@hotmail.com
  • Birgitta Björling
    birgitta@bfbok.se
  • Denise
    Keyseryoga@hotmail.com
  • Kim Alge Pennström
    Kimalge@gmail.com
    Tack för påminnelsen!
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top