After work på Vinbaren

Datum/tid
måndag 23 april 2018
18:00 - 20:00

Plats
Vinbaren 6808
Stora Torget 1, Norrtälje


Tina på nyöppnade Vinbaren 6808 bjuder in till en härlig Freijakväll måndagen den 23 april! För bara 150 kronor får du veta mer om henne och hennes företag och avnjuta en kombination av ost- och charkbricka. Vinet betalar du förstås själv! Vi behöver vara minst 15 personer om Tina ska hålla öppet speciellt för Freija, så skynda dig att anmäla dig, senast den 18 april!

Anmälningar: 16 st


Avprickade Väntande
  • Lena Norrman
    jilekonsult@gmail.com
  • Lisbeth Schoultz Kaplar
    lisbeth.s.kaplar@gmail.com
  • Birgitta Porath
    Poraths@guld.net
  • Annika Averland
    annika.averland@revek.se
  • Pernilla Ljungdahl
    annika.averland@revek.se
    Pernilla har Arbetsprofilen i Norrtälje AB och är gäst till Annika Averland
  • Kim Alge Pennström
    info@vandrarhemnorrtalje.se
    Hoppas det kommer några fler anmälningar så det blir av.
  • Susanne ytterberg
    susanne.ytterberg@gmail.com
  • Malin Fredholm Bjursten
    malin.fredholm@svenskhandel.se
  • Lena Enggrön
    lena.enggronsoderlind@lansforsakringar.se
  • Therese Anjou
    Teresa.anjou@hotmail.com
    Gäst till Lena Norrman
  • Lena Lindström
    lena@jersogard.se
  • Margaretha Westerberg
    margarethawesterberg@hotmail.com
  • Anna-Karin Alfredsson
    a@estunaredovisningsbyra.se
  • Carina Fredlund
  • Marie Györi
  • Katarina Holmberg
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top