Medlemsmöte hos Westerbloms Spillersboda AB

Datum/tid
tisdag 17 september 2019
18:30 - 21:30

Plats
Westerbloms Spillersboda AB
Spillersbodavägen 200, Norrtälje


Freijan Annika Ismarker bjuder in oss till sig och Westerbloms Spillersboda AB tisdagen den 17 september kl. 18:30. Annika berättar om sin verksamhet och kommer också att prata om varumärkesbyggande och marknadsföring.

Westerbloms var en gång i tiden ett pensionat. Huset där pensionatet låg, byggt 1894-95, finns fortfarande kvar och är fyllt med gamla minnen från förr, allt från vykort och möbler till textilier och fina mönster. En del av dessa mönster har de nu återskapat på textilier och säljer.

En annan Freija, Elisabeth Ericsson från Adamsberg Buffé, kommer med en av sina goda buffér så att vi får något gott att stoppa i munnen som mättar magen.  Ange allergier etc vid anmälan.

Pris 150 kr / person. Anmäl dig senast torsdagen 12/9.

Anmälningar: 19 st


Avprickade Väntande
  • Eva WIlén-Olsson
    wilenolsson@hotmail.com
    Matallergier: skaldjur, nötter, paprika, tomat
  • Helen Sandberg
    helen@sandbergredo.se
    Har plats för 4 st i min bil från och till norrtälje
  • Marie Györi
    marie@quadrata.se
  • elisabeth sandström
    info@advokates.se
  • Josefin Ekberg
    josefin@magasinskargard.se
  • Annika Averland
    annika.averland@revek.se
  • Annelie Alegren
    annelie_alegren@yahoo.se
    Gärna glutenfritt, ej lök och vitlök, tack.
  • Yvonne Gozzi
    yvonne@nektarinen.se
  • Carina Fredlund
    carina@traduzionisvedesi.com
  • Ingela Hagelin
    kontakt@hagelinform.se
  • Lena Norrman
    jilekonsult@gmail.com
  • Carina Mattsson
    norrmalma@telia.com
  • Eva Lindén
    eva.i.m@telia.com
  • Agneta Hammarberg
    livsauran@hotmail.com
  • Karin Carlander
    karin@guldsmederna.se
  • Sissel Ohlsson nilsen
    Sissel.ohlsson@hotmail.com
    Veg och inga nötter
  • Maria Sundberg
    maria@drmariasundberg.com
    Spännande det ska bli att se pensionatet.
  • Signhild Örnberg
    avi.signhild@gmail.com
    pesco-lakto-ovo-vegetarian
  • Katarina Holmberg
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top