Medlemsmöte hos U-Con Måleri 6/2

Datum/tid
onsdag 6 februari 2019
18:30 - 20:30

Plats
U-Con Måleri AB
Estunavägen 63, Norrtälje


Välkommen på medlemsmöte onsdagen den 6 februari kl 18.30-20.30 hos nystartade U-Con Måleri AB. Ida, Felicia och Rebecka berättar om sin verksamhet och kan svara på frågor och ge tips för er som har frågor kring måleri och tapetsering.

Ida, Rebecca och Felicia på U-Con Måleri AB

Kerstin Samsioe
Kerstin

Förutom praktiska tips från U-Con tjejerna så kommer Freijan Kerstin Samsioe, Samsioe Inredning & Design, och delar med sig av inspiration och kunskaper om färgsättning och inredning.

Katarina Holmberg
Katarina

Grannen och Freijan Katarina Holmberg, Norrtelje Musteri, öppnar också upp hos sig och utlovar 15% Freijarabatt under kvällen. Sen minglar vi förstås och lär känna varandra och har en riktigt trevlig kväll samtidigt som vi äter smörgåstårta med något gott till kaffet efteråt.

Pris för en trevlig kväll, smörgåstårta med dricka och kaffe efteråt är 150:-. Vi behöver ha anmälan senast måndagen den 4 februari.

Adressen är Estunavägen 63, i samma byggnad som Norrtelje Musteri.

Anmälningar: 19 st


Avprickade Väntande
  • Anna Eriksson Burman
    anna@synskarpan.se
  • Lotta Unosson
    info@fritidsbyn.se
  • Katarina Holmberg
    katarina@norrteljemusteri.se
  • Marie Györi
    marie@quadrata.se
  • Sandra Grann Wahlgren
    info@grannkoket.se
  • Tina Adolfsson
    tina@6808.se
  • Lena Lindström
    info@jersogard.se
  • Annika Averland
    annika.averland@revek.se
  • Margaretha Westerberg
    margarethawesterberg@hotmail.com
  • Eva Lindén
    eva.i.m@telia.com
  • Karin Hammarberg
    karin@hammarbergs.se
  • Ida Rosman
    ida@u-con.se
  • Signhild Örnberg
    avi.signhild@gmail.com
  • Maria
    dr.maria.sundberg@gmail.com
  • Lotta Rinse
    Info@stilarochstolar.se
  • Helene Rolandsdotter
    info@vaddohalsotradgard.se
  • Felicia Sjöberg
    felicia@u-con.se
  • Rebecca Gillberg
    rebecca@u-con.se
  • Kerstin Samsioe
    info@samsioeinredning.se
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top