Medlemsmöte hos Länsförsäkringar

Datum/tid
onsdag 20 februari 2019
18:30 - 20:30

Plats
Länsförsäkringar Roslagen
Stora Brogatan 7, Norrtälje


Har du rätt försäkringar för din verksamhet? Vad händer om du till exempel råkar orsaka en kund skada eller om du blir sjuk? Och hur är det med pensionen?

Sätter du av pengar regelbundet så att du kan sluta jobba när du vill eller inte orkar längre?

Den 20 februari är vi inbjudna till Länsförsäkringar för en informativ, nyttig och säkert också trevlig kväll då vi ska diskutera de här frågorna och få lite tips och kött på benen av Malin och Lena.

   

 

Pris inklusive lite gott att äta från Anjou Catering, vatten och kaffe endast 100 kronor! Och den som vill kan köpa sig ett glas vin till Freijapris

Anmäl dig senast den 15 februari!

Anmälningar: 17 st


Avprickade Väntande
  • Signhild Örnberg
    avi.signhild@gmail.com
    Äter ej parmaskinka
  • Annika Averland
    annika.averland@revek.se
  • Denise Keyser
    keyseryoga@hotmail.com
  • Lena Norrman
    jilekonsult@gmail.com
    Kan komma lite sent.
  • Kim Alge Pennström
    info@kimkultur.se
    Tack för inbjudan! Jag är Skaldjursallergiker
  • Carina Fredlund
    carina@traduzionisvedesi.com
  • Marie Györi
    marie@quadrata.se
  • Katarina Holmberg
    katarina@norrteljemusteri.se
  • Birgitta Björling
    birgitta@bfbok.se
  • Lina Andersson
    lina@levarevision.com
  • Susanne Wahlgren
    susanne@jwekonomi.se
  • Helen Sandberg
    helen@sandbergredo.se
  • Annika Söderstedt
    annika.soderstedt@cameredovisning.se
  • Gästanvändare
    anonymous@freija.se
    Spännande ?
  • Maria Sundberg
    drmariasundberg@gmail.com
    Intressant tema!
  • Åsa Wennerfors
    asa.rickeby@telia.com
  • Åsa Dahlström
    asadahlstrom@dahlstromcompliance.com
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top