Medlemsmöte hos Arbetsprofilen

Datum/tid
onsdag 28 november 2018
18:30 - 20:30

Plats
Arbetsprofilen
Gäddvägen 6, Norrtälje


Våra nya medlemmar Pernilla och Susanne guidar oss i butiken på Görla och berättar om sin verksamhet. Arbetsprofilen säljer arbets- och profilkläder samt presentartiklar.

Lite shopping med fina erbjudanden kanske kan pigga upp i novembermörkret?
Kvällens mingelmeny svarar Anjous catering för.

Snittar till mingelkväll på Arbetsprofilen för Freijor

Anjou's Catering

  • Mini Croissant med parmaskinka, gruyère och rucola
  • Tunnbrödsstubbe med skagenröra
  • Kantarell & västerbottenspaj
  • Brie med äpple-/rosmarinmarmelad på filmjölksbröd
  • Gazpacho i nubbeglas
  • Något litet sött till kaffet

Pris: 150 kronor.

Anmäl dig senast den 22 november!

 

Anmälningar: 22 st


Avprickade Väntande
  • Marie Györi
    marie@quadrata.se
  • Ewa Sellin
    kontakt@ecologicacare.se
  • Laila Korpi
    0175.20200@telia.com
  • Annika Averland
    annika.averland@revek.se
  • Lena Norrman
    jilekonsult@gmail.com
  • Carina Fredlund
    carina@trauzionisvedesi.com
  • Signhild Örnberg
    avi.signhild@gmail.com
    Äter ej parmaskinka, tyvärr
  • Eva Wilén-Olsson
    wilenolsson@hotmail.com
    Allergier: alla skaldjur. Nötter. Paprika, tomat
  • Karin Carlander
    karin@guldsmederna.se
  • Helena Ericsson
    annika.averland@revek.se
    Helena inbjuden som gäst av mig! Hälsningar Annika Averland
  • Anna E Burman
    anna@synskarpan.se
  • Tina Adolfsson
    annika.averland@revek.se
    Tina Adolfsson gäst gnm Annika Averland Swishar betalning själv.
  • Kristin Enlund Svensson
    kristin@ekonomiroslagen.se
  • Gästanvändare
    anonymous@freija.se
    Hej! Kommer gärna ?
  • Tina Parkedal
    tina@ekonomiroslagen.se
  • Lotta Waldvik
    lottaw@ekonomiroslagen.se
  • Osa Albinson
    osa.albinson@gmail.com
  • Lotta Unosson
    Info@Fritidsbyn.se
  • Veronica Brishagen
    vbrishagen@gmail.com
  • Carina Mattsson
    norrmalma@telia.com
  • Agneta Hammarberg
    Livsauran@hotmail.com
    Glutenallergi och laktos
  • Katarina
    Katarina@norrteljemusteri.se
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top