Julfest

Datum/tid
onsdag 12 december 2018
18:30 - 22:30

Plats
Åtellet
Sjötullsgatan 10, Norrtälje


Jul och nyårsdekorationer 

Årets julfest inleds som traditionen bjuder med en stämningsfull stund i Norrtälje kyrka. Därefter går vi i lika traditionsenligt fackeltåg, i år till Åtellet, där vi äter julbord och umgås som bara Freijor kan.

Välkommen!

Pris: 325 kronor

Sista anmälningsdag: tisdagen den 27 november

VI SAMLAS ALLTSÅ I KYRKAN KL 18.30!

Anmälningar: 40 st


Avprickade Väntande
  • Annika Averland
    annika.averland@revek.se
  • Linda Andersson
    linda7484@hotmail.com
  • Lena Norrman
    jilekonsult@gmail.com
  • Birgitta Wanatowski
    birgitta.wanatowski@gmail.com
  • Carina Fredlund
    carina@trauzionisvedesi.com
  • Suss Granström
    info@granstromkommunikation.se
    Laktosintolerant
  • Agneta Hammarberg
    livsauran@hotmail.com
    önskar gluten och laktosfri kost
  • Maria Sundberg
    dr.maria.sundberg@gmail.com
  • Therese Anjou
    Therese@anjouskapellmakeri.se
    Jätteskoj 🙂
  • Inga-Lill Andersson
    info@dinkonsultiroslagen.se
  • Anna Eriksson Burman
    anna@synskarpan.se
  • Eva Thorell
    evathorell10@gmail.com
  • elin linnea pettersson
    info@linneaslada.se
  • Helen Sandberg
    helen@sandbergredo.se
  • Åsa Hall
    rallarbacken@hotmail.com
  • Lotta Lundqvist
    lotta@norrtalje.com
  • Carina Mattsson
    norrmalma@telia.com
  • Anne-Marie Eriksén
    anne-marie.eriksen@hotmail.com
  • Nettan Göthlin
    plaggetnorrtalje@gmail.com
  • Eva Lindén
    eva.i.m@telia.com
  • Ann-Christin Sundell
    info@kraftkallanihallstavik.se
  • Jorun Skagerberg
    jorun.skagerberg@gmail.com
  • Anneli Kullman Eklund
    kontor.norrtalje@sportringen.se
  • Karin Carlander
    karin@guldsmederna.se
  • Lena Lindström
    lena@jersogard.se
  • Marie-Louise Tarasky
    Info@renovia.se
  • Susanne ytterberg
    susanne.ytterberg@gmail.com
    Gluten o laktosfritt
  • Jessika Patek
    jessika@irisro.se
    Gluten- och mjölkfritt, samt fritt från vitlök, chili, torkad ingefära, lök, kål, bönor, linser, äpple, aprikos, paprika, kardemumma.
  • Anneli Asplund
    anneli@anneko.se
  • elisabeth sandström
    info@advokates.se
  • Margaretha Westerberg
    margarethawesterberg@hotmail.com
  • Margareta Femtvik
    margareta.femtvik@apotekhjartat.se
  • Susanna Fagerström
    sanna@atellet.se
  • Pernilla L Pierrou
    plp@arbetsprofilen.se
  • Ann-Christin Danielsson
    Adv.acdanielsson@gmail.com
  • Tina Adolfsson
    hjkh@jlk.se
  • Anne-May Pettersson
    ane.amp@hotmail.com
  • Boel Norman Högberg
    boel@norrtaljehalsocenter.se
  • Birgitta Björling
    birgitta@bfbok.se
  • Sofia Andersson
    roslidensmassage@gmail.com
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top