Fotografering för Freijabilagan

Datum/tid
söndag 28 april 2019
17:00 - 18:00

Plats
Norrtälje hamn
Hamnplan 1, Norrtälje


Planen är att framsidan på annonsbilagan i MittRoslagen ska vara ett stort gruppfoto på alla de Freijor som har möjlighet att komma på en fotografering sön 28/4 kl, med samling i Norrtälje hamn kl 17.00, med hopp om att det inte är snöstorm eller spöregnar.

Klädsel: Arbetskläder, dvs representativa för hur ni ser ut i er professionella roll som företagare. Vi hoppas verkligen att alla ni som är med i bilagan kan komma – sen hoppas vi ju på många fler Freijor! För att vi ska kunna arrangera bästa fotot så vill vi gärna att du anmäler dig här på hemsidan.

Anmälningar: 25 st


Avprickade Väntande
  • Margaretha Lindbäck
    margaretha@jamstallt.com
  • Linda Andersson
    linda7484@hotmail.com
  • Jessika Patek
    jessika@irisro.se
  • Suss Granström
    info@granstromkommunikation.se
    Ja kommer!
  • Ingela Hagelin
    kontakt@hagelinform.se
  • Linda Begner
    Linda@medvetenutveckling.se
  • Helen Sandberg
    helen@sandbergredo.se
  • Louise Edlund
    kontakta@louiseedlund.se
  • Agneta Edberg
    edberg.agneta@gmail.com
    Jag är ute och reser men hoppas vara på plats då.
  • Maria Sundberg
    dr.maria.sundberg@gmail.com
    Jag kommer till fotograferingen!
  • Karin Mossberg Strandberg
    karin@strandbergsfinmaleri.se
  • Denise keyser
    Keyseryoga@hotmail.com
    Jag hoppas verkligen att jag hinner i tid!!
  • susanne Ytterberg
    susanne.ytterberg@gmail.com
  • Kim Alge Pennström
    Kimalge@gmail.com
  • Gästanvändare
    anonymous@freija.se
    Jätteskoj ?
  • Birgitta Porath
    poraths@guld.net
    Bara Freija
  • Anngret Andersson
    anngret.andersson@telia.com
  • Sandra Grann Wahlgren
    info@grannkoket.se
  • Christina Sundman
    qvinns@outlook.com
  • Karin Bäckström
    karin.lindris@telia.com
    Jag kommer till fotografering
  • Therese
    norrtalje@roxenmoskincare.se
  • Elin pettersson
    Info@linneaslada.se
  • Katarina Holmberg
    Katarina@norrteljemusteri.se
  • Birgitta Björling
    birgitta@bfbok.se
  • Anna Malvina Svennung
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top