Besök hos brandmännen i deras nya lokaler

Datum/tid
onsdag 19 februari 2020
19:00 - 21:00

Plats
Nya Brandstationen Norrtälje
Södra kustvägen, Norrtälje


Onsdagen den 19 februari, kl 19,  kommer vi att göra ett besök hos brandmännen i Norrtälje i deras sprillans nya lokaler på Alestavägen 4 (som Google inte har lärt sig ännu för vägen är så ny, men den startar från Södra kustvägen vid Norrtäljes södra infart) och få lära oss mer om hur räddningstjänsten i kommunen fungerar.

Medlemsmötet är gratis, men ingen mat serveras så stoppa i dig något innan du kommer. Max antal 35 st.

Anmälningar: 34 st


Avprickade Väntande
  • Linda Andersson
    linda7484@hotmail.com
  • Sissel Olsson
    Sissel.ohlsson@hotmail.com
  • Eva Wilen-Olsson
    wilenolsson@hotmail.com
  • Lena Norrman
    Jilekonsult@gmail.com
  • Therese Anjou
    Therese@anjouskapellmakeri.se
  • Annika Averland
    annika.averland@revek.se
  • Helen Sandberg
    Helen@sandbergredo.se
  • Lotta Lennaárd
    lotta@maramonti.se
  • Annelie Alegren
    annelie_alegren@yahoo.se
  • Signhild Örnberg
    avi.signhild@gmail.com
  • Margareta Vesterberg
    margarethawesterberg@hotmail.com
  • Karin Carlander
    karin@flummer.se
  • Kim Alge Pennström
    Info@kimkultur.se
  • Barbro Händel
    barbro.handel@gmail.com
  • Agneta Hammarberg
    livsauran@hotmail.com
  • Mia Lewell
    kontakt@mialewell.se
  • Lotta Grahn
    lotta.grahn@mimer.org
  • Carina Fredlund
    carina@traduzionisvedesi.com
  • Monica Fröling
    mail.rr@telia.com
  • Maria Jansson
    toscacake@gmail.com
  • Monica Levin
    Monica.levin@valjdinframtid.se
  • Gun britt kvart
    gunbritt.kvart@telia.com
  • Sandra Grann Wahlgren
    Info@grannkoket.se
  • Eva Thorell
    evathorell10@gmail.com
  • Elin Bäck
    elin@esbdesign.se
  • Ann-Christin Danielsson
    adv.acdanielsson@gmail.com
  • Annika Söderstedt
    annika.soderstedt@cameredovisning.se
  • elisabeth sandström
    info@advokates.se
  • Tona Adolfsson
    info@6808.se
  • Elisabet Sjöö Pers
    elisabet.taloskrivcoachen@gmail.com
  • Anneli Kullman Eklund
    kontor.norrtalje@sportringen.se
  • Solveig Andersson
    solveig@u2u.se
  • Helen Sandberg
    helen@sandbergredo.se
  • Kerstin
    Info@samsioeinredning.se
    Kommit med från väntlista
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top