Årsmöte 2019

Datum/tid
onsdag 20 mars 2019
18:30 - 21:30

Plats
Bergstugan
Idrottsbacken, Norrtälje


Härmed kallas alla Freijor till årsmöte på restaurang Bergstugan i Norrtälje
onsdagen den 20 mars kl 18.30.

Dagordning årsmöte 2019

Årsmöteshandlingar

Efter årsmötesförhandlingarna serveras vi en enklare måltid bestående av gulaschsoppa eller vegetariskt alternativ, kladdkaka med grädde och kaffe. Vin och öl finns att köpa i baren.

Vi får också lyssna till en presentation av den nya lokala tidningen Mitt Roslagen av Freijan och verkställande direktören Wilhelmina Eriksson.

Årsmötet är kostnadsfritt för alla medlemmar, men vi ber att ni anmäler er senast den 14 mars så att vi vet hur många stolar som ska ställas fram och hur mycket mat som ska lagas. Ange om ni önskar vegetarisk soppa och vilka eventuella allergier ni har!

Välkomna!

Anmälningar: 35 st


Avprickade Väntande
  • Carina Fredlund
    carina@traduzionisvedesi.com
  • Annika Averland
    annika.averland@revek.se
    Ej vitlök
  • Elin Bäck
    hello@esbdigitallyserved.se
  • Lena Norrman
    jilekonsult@gmail.com
  • Therese Anjou
    Therese@anjouskapellmakeri.se
  • Suss Granström
    info@granstromkommunikation.se
    Laktosintolerant
  • Linda Andersson
    linda7484@hotmail.com
  • Denise Keyser
    keyseryoga@hotmail.com
    Veg
  • Helen Sandberg
    helen@sandbergredo.se
  • Marie A Györi
    Marie@quadrata.se
  • Annika Ismarker
    annika@ismarker.se
  • Anna Eriksson Burman
    anna@synskarpan.se
  • Lena Lindström
    lena@jersogard.se
  • Karin Carlander
    karin@guldsmederna.se
  • Jorun Skagerberg
    jorun.skagerberg@gmail.com
    Anmälan årsmöte
  • johanna Edlund Lewell
    kontakt@helfigur.se
    Jag vill gärna komma på årsmötet 20/3. Med vänlig hälsning Johanna
  • Margaretha Westerberg
    margarethawesterberg@hotmail.com
  • Lotta Rinse
    Info@stilarochstolar.se
  • Eva Wilén-Olsson
    wilenolsson@hotmail.com
    Allergier: skaldjur nötter paprikor tomater.
  • Karin Beronius
    Karin@tartstugan.se
  • Katarina Holmberg
    Katarina@norrteljemusteri.se
  • Anne-Marie Eriks'en
    anne-marie.eriksen@hotmail.com
    Vegetariskt soppa
  • Sandra
    Info@grannkoket.se
  • Lena Enggrön
    lena.enggronsoderlind@lansforsakringar.se
  • Osa Albinson
    osa.albinson@gmail.com
  • Louise Angleryd
    louise.angleryd@lareko.se
  • Lotta Lundqvist
    lotta@norrtalje.com
    ej vitlök
  • Annika Söderstedt
    annika.soderstedt@cameredovisning.se
  • Anna Malvina Svennung
    anna.svennung@gmail.com
    Ingen specialkost.
  • Maria Sundberg
    drmariasundberg@gmail.com
    Spännande. Mitt första årsmöte!
  • Birgitta Björling
    birgitta@bfbok.se
  • Eva Linde'n
    Eva.i.m@temia.com
  • Margaretha Lindbäck
    Margaretha@jamstallt.com
    Glutenfritt
  • Lotta Grahn
    lotta.grahn@mimer.org
  • Marie Öholm
    feelgoodtanten@gmail.com
Det kan ta några dagar innan vi prickar av din anmälan.
Du glömde väl inte att ange ditt namn och datumet för Freijaträffen när du betalade? Har du frågor om betalning för medlemsträffar, maila kassoren@freija.se.
Vill du lägga till eller ändra något i din anmälan maila till webmaster@freija.se.

Anmäl dig

Anmälan är stängd för detta evenemang.

Scroll to Top